شهدا پس از گذشت سالیان دراز از لحظه شهادتشان عطر معنویت را در جامعه می‌فشانند

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا، سردار بهمن کارگر با صدور پیامی تاکید کرد: خدای عزوجل را شاکریم که امروز با پیام الهی و معنوی ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه ای و همزمان با سالروز شهادت صدیقه کبری حضرت فاطمه(س) و نیز سالروز تشییع پیکر پاک سیدالشهدای مقاومت، سپهبد شهید قاسم سلیمانی، شاهد حضور بی مانند و وصف ناپذیر ملت عزیزمان به ویژه مردم انقلابی و شهیدپرور تهران در مراسم استقبال و تشییع پیکرهای پاک ۲۵۰ شهید والامقام گمنام هشت سال دفاع مقدس بودیم. آنانی که در میان خاکیان گمنام، ولی در عرصه افلاکیان معروف و خوشنام هستند.

سردار کارگر افزود: امروز به چشمان خود دیدیم که شهدا زنده اند در قهقهه مستانه شان عند ربهم یرزقونند و نام و یاد آنها در دل ها جاودانه است و پس از گذشت سالیان دراز از لحظه شهادتشان، عطر معنویت و جهاد را در جامعه می فشانند و گرد و غبار دنیازدگی را از دلها و جان ها می زدایند.

وی تصریح کرد: به حق که آنان فرزندان صدیقۀ طاهره حضرت زهرا(س) مادر پهلوشکسته ای هستند که در سالروز شهادتش، بیرق ایستادگی، غیرت و ولایت را برافراشته نگه داشته و ندای «هل من ناصر ینصرنی» فرزندش را با جانفشانی، لبیک گفتند.

رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و رییس ستاد بزرگداشت مراسم تشییع شهدای گمنام کشور در این پیام افزود: و مرحبا به مردم ایران اسلامی، که به حق از لاله های فاطمی قدرشناسی کردند و با حضور پرشکوه خود، خالق عظمتی سترگ در صفحات تاریخ این مرز و بوم شدند.

سردار کارگر اظهار داشت: بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس از تمامی سازمان ها، نهادها و دستگاه های لشکری و کشوری نیز که خدمتگزار ملت شریف ایران، در خلق این حماسه بزرگ بودند کمال قدردانی را داشته و امیدواریم همواره در صراط مستقیم امام خمینی(ره) و مسیر شهدا ثابت قدم و پایدار بمانیم.
 

https://dailybulletin.ir/07/01/2022/%d8%b4%d9%87%d8%af%d8%a7-%d9%be%d8%b3-%d8%a7%d8%b2-%da%af%d8%b0%d8%b4%d8%aa-%d8%b3%d8%a7%d9%84%db%8c%d8%a7%d9%86-%d8%af%d8%b1%d8%a7%d8%b2-%d8%a7%d8%b2-%d9%84%d8%ad%d8%b8%d9%87-%d8%b4%d9%87%d8%a7%d8%af/