علیپور: ورزش کشور با حضور سجادی در مسیر توسعه قرار گرفته است

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش ایرنا، مجمع سالیانه فدراسیون انجمن‌های ورزشی امروز (یکشنبه) در سالن فارسی آکادمی ملی المپیک برگزار شد.

این مجمع به ریاست سیدمحمد پولادگر معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان و با حضور محمد علیپور رییس فدراسیون، عباس ناطق نوری دبیر، طاره طاهریان نایب رییس کمیته ملی المپیک، علیرضا خسروی مدیرکل دفتر مشترک فدراسیون‌ها، مستجاب الدعوه مسوول امور مجامع، نمایندگان ورزشکاران، مربیان، داوران، باشگاه‌ها، نهادها، ارگان‌ها و روسای هیات انجمن‌های ورزشی استانها بصورت وبینار و آنلاین برگزار شد.

در این مجمع اساسنامه جدید فدراسیون‌های ورزشی، دستورالعمل وثاقت و امانت، دستور العمل کمیسیون‌های ورزشکاران، مربیان و داوران با آرای اعضای مجمع به تصویب رسید.

همچنین با پیشنهاد رییس فدراسیون انجمن‌های ورزشی، حضور روسای انجمن‌های رشته‌های المپیکی و حاضر در بازی‌های آسیایی، در مجمع فدراسیون در این نشست به تصویب رسید.

در این مجمع رییس فدراسیون‌ انجمن‌های ورزشی با تقدیر از هیات‌های استانی گفت: هیات‌ها به واقع خط مقدم ورزش کشور هستند و آنها به تربیت ورزشکار و قهرمان، مربیان و داوران مبادرت می کنند و لازم است که از زحمات بی شائبه آنها تشکر و قدردانی کنیم.

وی همچنین با قدردانی از حمایت‌های وزارت ورزش و جوانان، ‌اظهار داشت: ورزش کشور با حضور سجادی به عنوان یک مدیر ورزشی و یک قهرمان کارنامه دار در مسیر توسعه و بالندگی قرار گرفته و این باعث افتخار ما است که فدراسیون انجمن‌های ورزشی با نظر و دیدگاه وی تاسیس شده است.

علیپور: ورزش کشور با حضور سجادی در مسیر توسعه قرار گرفته است