تماشاگران در انتظار آغاز بلیت‌فروشی بازی ایران و عراق

خبرگزاری ایسنا

به گزارش ایسنا، تیم ملی فوتبال ایران در تاریخ هفتم و دوازدهم بهمن ۱۴۰۰ در دو دیدار خانگی در ورزشگاه آزادی میزبان عراق و امارات است که پیروزی در هر یک از این دو دیدار، حکم به صعود زودهنگام شاگردان دراگان اسکوچیچ به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر می‌دهد و در نتیجه دیدارهای باقی مانده به خصوص مقابل کره جنوبی و لبنان هم حکم بازی تشریفاتی را خواهد داشت.

همچنین با اعلام دولت، بالاخره مجوز حضور تماشاگران زن و مرد برای این دیدار صادر شده و تیم ملی در حضور ۱۰ هزار تماشاگر می‌تواند صعود خود به جام جهانی را جشن بگیرد.

با وجود سکوت فدراسیون فوتبال در این زمینه و بیان اینکه هنوز مصوبه‌ای برای حضور تماشاگران صادر نشده است، مسئولان دولتی از قطعی شدن حضور تماشاگران در دیدارهای ملی خبر می‌دهند.

احمد وحیدی، وزیر کشور در حاشیه همایش ملی ایران و همسایگان در جمع خبرنگاران درباره حضور تماشاگران برای بازی‌های تیم‌ملی، اظهار کرد: با توجه به علاقه مردم برای حضور و تشویق تیم ملی با رعایت ملاحظات بهداشتی قرار شد که تعدادی از عزیزان تماشاگر بتوانند حضور پیدا کنند که بتواند تیم ملی را تشویق کنند و خواست آنان عملی شده باشد.

پیش از این مسئولان وزارت بهداشت از خرید بلیت دیدار ایران و عراق از سامانه «تهران من» وابسته به شهرداری تهران به علت ارتباط با وزارت بهداشت و بررسی وضعیت واکسیناسیون علاقه‌مندان خبر داده بود.

در فاصله سه روز تا برگزاری این دیدار، تماشاگران در انتظار آغاز بلیت‌فروشی هستند.

تماشاگران در انتظار آغاز بلیت‌فروشی بازی ایران و عراق