یزدانی: با برتری مقابل «تیلور» یک کار نیمه تمام را به پایان رساندم/ هدف اولم مسابقات جهانی است

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش ایرنا؛ «حسین یزدانی» در گفت‌وگویی رادیویی اظهار داشت: هم اکنون در اردو هستیم و برای دیدار با آمریکا که ۲۳ بهمن ماه برگزار می‌شود، آماده می‌شویم. از آمادگی نسبی برخوردار هستیم اما این آمادگی در حد مسابقات جهانی و المپیک نبوده چرا که مسابقات دوستانه و تک کشتی است. امیدوارم که اتفاق خاصی رخ ندهد و ورزشکاران بتوانند کشتی خوبی را به نمایش بگذارند.

یزدانی در پاسخ به این سوال که در سال ۲۰۲۲ در چه مسابقاتی شرکت می‌کند؟ عنوان کرد: در ابتدا هدفم مسابقات جهانی است. با توجه به شرایط بدنی خود، در صورت ایده‌آل بودن و تشخیص مربیان اگر بتوانم به تیم ملی کمک کنم حتما در کنار آنان خواهم بود.

وی از فشار روانی خود بعد از پیروزی برابر تیلور گفت: فشار روانی قطعا کمتر شده و توانستم یک کار نیمه تمام را به لطف خدا و دعای مردم تمام کنم. خیلی از هواداران و علاقه‌مندان این رشته به دنبال این بودند که این کشتی‌گیر آمریکایی را شکست دهم. توانستم نیمی از انتظارات را جبران کنم. امیدوارم در مسابقات آتی دل میلیون‌ها ایرانی را شاد کنیم.

قهرمان جهان با اشاره به شرایط بدنی خوب خود خاطرنشان کرد: امیدوارم از لحاظ روحی و روانی برای مسابقات آمادگی لازم را داشته باشیم. هدفم تا المپیک ۲۰۲۴ هست. تا زمانی که بتوانم کمکی به تیم ملی کنم، در این بازه زمانی از هیچ چیزی دریغ نخواهم کرد. در این سال‌ها تمام تلاشم بر این بود تا پله به پله قدم بگذارم. اگر تا بعد از سال ۲۰۲۴ هم بدنم پاسخگو باشد و بتوانم کشتی بگیرم قطعا این کار را انجام می دهم. هر سال به صورت شخصی یک هدف جهانی و یا آسیایی را برای خود در نظر می گیرم. یک ارزشیابی هم برای المپیک ۲۰۲۴ انجام دادم تا یک مدال خوشرنگ به مردم کشور هدیه دهم.

یزدانی: با برتری مقابل «تیلور» یک کار نیمه تمام را به پایان رساندم/ هدف اولم مسابقات جهانی است